14 kwietnia 2019

Dlaczego my?

Doświadczenie

Nasze przedszkole rozpoczęło swoją działalność w 2007 roku. Stoją za nami ponad 15-letnie doświadczenie, sprawdzone zasady, zaangażowana kadra i zaufanie setki rodziców.


Edukacja i Zabawa

Propagujemy pogodne, beztroskie dzieciństwo, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa przyjemnością. Sprawiamy, że dzieci czują się akceptowane, lubiane i szczęśliwe.


Angielski

Nauka języka angielskiego w Jeżykowej Dolince prowadzona jest w ramach czesnego CODZIENNIE.


Rodzinna atmosfera

Tu dzieci czują się jak w domu! Codzienny uśmiech, ciepło i życzliwość, jaką darzy się cała społeczność Jeżykowej Dolinki sprawia, że klimat tego miejsca jest niepowtarzalny.


Indywidualne podejście

U podstaw naszej wspólnej pracy leży przekonanie, że każde dziecko jest niepowtarzalne, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Każde ma inne potrzeby, inny temperament, inny zasób umiejętności i zdolności. Priorytetem dla nas jest spełnienie wszystkim potrzeb dziecka.


Autorskie i ogólnopolskie projekty

Stawiamy na kreatywność i innowacyjność! Bierzemy udział w projektach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Tworzymy własne programy dydaktyczne.


Oczyszczacze

Zakup oczyszczaczy to inwestycja nie tylko w czyste powietrze w naszym przedszkolu, ale przede wszystkim w zdrowie dzieci oraz ich dobre samopoczucie, kiedy spędzają u nas czas.