14 kwietnia 2019

Nasze Przedszkole

O Jeżykowej Dolince

Nasze przedszkole to owoc wiedzy, doświadczenia, ciężkiej pracy i…nieposkromionej fantazji. To bezpieczne miejsce, które jest dla dziecka drugim domem. Chętnie do niego wraca, a nawet niechętnie je opuszcza.


Nasza kadra

Naszym Nauczycielom stawiamy wysokie wymagania, kierując się zasadą „WYJĄTKOWE MIEJSCA TWORZĄ WYJĄTKOWI LUDZIE”. Nasz zespół tworzą osoby kreatywne dla których praca z dziećmi jest wyzwaniem i pasją. Entuzjazm nauczycieli w połączeniu z wysokimi kompetencjami ma bezpośredni wpływ na osiąganie celów kształcenia i odnoszenie sukcesów przez nasze dzieci. W naszym przedszkolu panuje ciepła, rodzinna, pełna wzajemnej życzliwości atmosfera w której dzieci czują się szczęśliwe i bezpieczne. Uśmiech i serdeczność, ciepłe relacje, cierpliwość, ale także zasady i konsekwencja to nasza dewiza, jednocześnie klucz do serc i umysłów naszych dzieci!


Organizacja

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-18:00, przez 12 miesięcy w ciągu roku.


Wyżywienie

Zapewniamy naszym przedszkolakom 5 smacznych, zdrowych posiłków przygotowanych zgodnie z zaleceniami dietetyka


Spacer

Codzienna dawka ruchu na świeżym powietrzu to w naszym przedszkolu absolutna podstawa!


Adaptacja

Postarajmy się wspólnie, aby pobyt w przedszkolu był jednym z najradośniejszych okresów w życiu dziecka. Każde zapisane do nas dziecko uczestniczy w bezpłatnym tygodniu adaptacyjnym.