18 maja 2019

O Jeżykowej Dolince

Nasze przedszkole to owoc wiedzy, doświadczenia, ciężkiej pracy i…nieposkromionej fantazji. To bezpieczne miejsce, które jest dla dziecka drugim domem. Chętnie do niego wraca, a nawet niechętnie je opuszcza. Uczymy dziecko samodzielności, pomagamy rodzicom w jego wychowaniu w oparciu o uniwersalne wartości. Podążamy za indywidualnym tempem jego rozwoju, respektujemy potrzeby, wspieramy zdolności oraz rozwijamy talenty.

Nasze przedszkole to kolorowy świat wesołej zabawy, niewyczerpane źródło przeżyć i twórczych inspiracji. 

Jeżykowa Dolinka to placówka stworzona przez ludzi kochających dzieci. Nasze przedszkole to kolorowy świat wesołej zabawy, niewyczerpane źródło przeżyć i twórczych inspiracji. Każdy rodzic znajdzie w nim pomoc, wsparcie, chwilę wytchnienia, okazję do spotkań, dyskusji, wymiany doświadczeń. Nie zabraknie okazji do dumy i łez wzruszenia.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w pracy w przedszkolach, wiemy jak ważny jest wszechstronny i pełny rozwój dziecka w sferze intelektualnej, społecznej, emocjonalnej oraz fizycznej. Dlatego nie jesteśmy placówką o określonym profilu: muzycznym, sportowym czy językowym. Każde dziecko jest inne, ma inne zdolności i talenty, które po pierwsze chcemy wydobyć, a w następnej kolejności szlifować. Nie chcemy narzucać zainteresowań. Stworzyliśmy dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju na miarę ich potrzeb i możliwości. Każde dziecko traktujemy indywidualnie i podmiotowo. Najważniejszym celem dla nas jest dobro dziecka. Przygotowujemy je do odnoszenia sukcesów i podstaw radzenia sobie w szkole oraz życiu.